DÜĞÜN SALONU SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR

By AdmiN In Anadolu Yakası düğün Salonları, Blog, Düğün Salonu Fiyatları, İstanbul Düğün Salonları, Uncategorized No comments

DÜĞÜN SALONU SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR

Düğün salonu tutulurken öncelikle salona gelecek davetlilerin sayısı kadar kapasiteye sahip olan bir düğün salonu seçmek gerekir. Daha sonra gelin ve damadın her zaman ön planda olabileceği bir alanda olması sağlanmalı ve buna uygun piste sahip olan bir salon seçmek gerekmektedir. Bunun için gelin masasının süslenmesi gelin hanımların dikkat noktası olmalıdır.

Bir sonraki unsur ise salona ait olan araç gereçlerdir havalandırma gelecek misafirlerinizin daha rahat eğlenmesi için önemli bir detay. Pistin büyüklüğü ya  da küçüklüğü hayatınızda edeceğiniz en önemli dansı sevdikleriniz ile çektiğiniz halayın kalitesini ve zevkini arttıracaktır. Salonda ki  kolonlar misafirleriniz için düğünü izlerken büyük bir sorun olmasını istemiyor iseniz masa planını oturma düzeninin buna göre ayarlanmış olmasına dikkat edilmesi gerekir. İnsanlara doğru çevrilmiş kolonlar misafirlerinize müzik faaliyetlerinin eğlenceden çok ceza gibi gelmesini sağlayabilir. Gelin  ve damadın yakın aile taraflarını gelin  masanıza göre düzenleyin lakin diğer türlü büyük bir karmaşıklık yaşanabilir. Erkek tarafı gelin tarafı gibi. Planlar dışında sizin açınızdan daha eksiksiz bir gece için yemekli  yada yemeksiz ise bunun seçiminde menülerine dikkatlice bakın verdikleri fiyatlara göre yemekleri karşılaştırın.

İstanbul Anadolu Yakası Yakamoz Düğün Salonları bu kriterlere uygun olup sizlere kaliteli bir geceye hazırlar. Bir eğlencenin güzel geçmesindeki önemli unsur İyi bir  Işıklandırma ve solisttir. Her alanda  atmosferin sıcaklığını korur, misafirleri salona bağlı tutar. Eksiksiz hizmet, titiz bir çalışma ile yakamoz düğün salonları doğru adrestir.