Yakamoz Düğün Salonu

By AdmiN In Anadolu Yakası düğün Salonları, Blog, Düğün Salonu Fiyatları, İstanbul Düğün Salonları, Uncategorized No comments

Yakamoz Düğün Salonu İstanbul Anadolu Yakasında Kartal ve Maltepe semtlerinin orta kısmında bulunan cevizli mahallesinde bulunuyor. Bağdat caddesi üzerinde olan salonlarımız ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Eski banliyö trenlerin cevizli istasyonuna yakın bulunan Yakamoz Düğün Salonu verdiği ücretsiz otopark ve vale hizmeti ile de otopark sorununu ortadan kaldırıyor.

Gelin ve damadın salona girerken kullanacağı yol özenle dekore edilmiş ve hayallerinizdeki gibi giriş olmasını sağlıyor. Devamında gelin masası görsellerde de anlaşılacağı gibi hiç bir masraf’dan kaçınılmadan en kaliteli ürünler ile yapılmıştır. Gelin ve Damadın tahtı uzun gösterişli ve oldukça konforlu olacak şekilde seçilmiştir. 

Pist alanımız yeterli derecede geniş olması dostlarınız ile eğlenirken en ufak bir sorun olmamasını sağlıyor. Sıkışıklık yerine kalabalık grupların danslarını rahat bir şekilde sergilemesine imkan veriyor. Geniş ve rahat masalarımız konforlu sandalyelerimiz çeşitli giydirme seçenekleri ile istediğiniz gibi bir düğün gerçekleştirmenize olanak veriyor. Renkli bir düğün salonumu yoksa bem beyaz sade bir düğün mü tercih edersiniz ? Yakamoz Düğün Salonlarında hepsi mümkün. Yemekli organizasyonlarımız da zengin menüler ile dostlarınızı ağırlarken onlara orada oldukları için teşekkür etmiş olacaksınız. Canlı müzik performansları ile sanatçılarımız eğlenmeniz için ellerinden geleni yaparken profesyonel ses sistemimiz küçük bir konser vermeye yetecek düzeyde ayarlanmıştır ve yine profesyonel fotoğraf, video ekibimiz her anınızı ölümsüzleştirmek için sürekli Hd kalitesinde çekimlerine devam ediyor olacak.

Daha bir çok uygulama ve detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir aklınıza takılan tüm soru işaretlerinde bizleri arayarak danışabilirsiniz. Salonumuzu görmek için randevu alabilir veya üst menüde bulunan Galeri bölümünden 1. ve 2. salonlarımızın fotoğraflarını inceleyebilirsiniz…