Anadolu Yakası Düğün Salonları

By Maltepe Salonları In Düğün Salonu No comments

Anadolu Yakasında kaliteli düğün salonları arayışlarınızda Maltepe Düğün Salonları olarak sizlere maltepe cevizlide yenilenen dekorumuz ve iki farklı mekanlarımızla değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek konforlu mekanlar sunmaktayız. Herkes gibi düğün sizin içinde önemlidir, sonuçta insan hayatında ilk ve bir kez olan bu organizasyonda sizlerin düşüncelerini bilmekteyiz ve ona göre bir konsept oluşturmaktayız. Düğünden önce sizlerle planlanladığımız düğün özetini yani düğün öncesi provayı belirledikten sonra düğün günü sizlerin isteklerinize cevap vermekteyiz.

Anadolu Yakası Düğün Salonları Seçenekleri

Maltepe Düğün Salonları

Anadolu yakası düğün salonları seçeneklerinde bir çok alternatif mekan bulunmaktadır. Konuyu biraz daha açarsak kapalı düğün mekanları, kır düğünü, açık hava havuz başı düğünleri, otel düğünleri, tekne düğünleri gibi bir çok altarnatif bulunmaktadır. Fakat burada en doğru ve düşünülmesi geren nokta her düğün mekanının mevsime göre tutulmasıdır. Örneğin yaz sezonunda açık alan kır düğünü planladıysanız tuttuğunuz mekanın mutlaka ama mutlaka altarnatif bir kapalı alanı bulunmasıdır. Çünkü olası bir yağmur fırtınada davetinize katılacak olan davetlilerin mağdur olmaması ve en önemli gününüzün heba olmasını istemiyor iseniz bu mutlaka şarttır. Fakat günümüzde bir çok düğün konsepti altarnatifi olmasına rağmen en sağlıklısı ve en mantıklısı kapalı mekanlardır. Anadolu Yakasında kapalı düğün mekanları arayışlarınızda yakamoz gala size sunulabilecek en güzel mekandır. İşlerinde profosyonel ekip barındıran yenilikçi anlayış düğün sektöründe en önemli detaylardandır.

Anadolu Yakasında En Güzel Düğün Salonları ve Fiyatları

Anadolu yakasında oturuyor iseniz veya düğün yapmayı düşünüyor iseniz, Yakamoz Düğün Salonları sizler için  en güzel ve en kaliteli altarnatifli mekanlardır. Salonlarımız 2018 yılı itibari ile sektörde yapmış olduğu sıradışı düğün hizmetini en yüksek çıtaya taşıyarak sizlere hayallerinizin düğününü en uygun ve ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Mekanlarımız yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile hiç durmadan kendini yenileyen gerek dekor gerek servis sunumu gerek ise eğlenceli ve akılda kalıcı düğün müzikleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz; kaliteli bir mekan arıyorsanız doğru ve bilindik bir yerdesiniz. Anadolu yakasının en güzel ve gözde salonları olan yakamoz gala sizlere olağanüstü bir organizasyon sunmak için ilk günkü heyecanı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Rezervasyon: 0216 370 56 06