Damat Saç Sakal Modelleri

By Maltepe Salonları In Düğün Salonu, Salon No comments

Merhaba. Son zamanlarda dikkat ettiğimiz kadarı ile sinekkaydı tıraşlar ve efendi saç modelleri damat adaylarının o kadar hoşuna gitmiyor. Bu yazımızda sizlere yeni Damat Saç Sakal Modelleri ve günümüze kadar nasıl değişiklikler gösterdiği hakkında olacak. Hep birlikte bakalım 50 yıl önce damar saç modelleri nasılmış ? Bir sonraki yazımı Erkek Damatlık Modelleri hakkında olacak onu da okumanızı Maltepe Düğün Salonları olarak öneriyoruz.

Düğünde Saç Sakal Bakımı

İstanbul Düğün Salonu Kiralama

Eski nikah fotoğraflarına baktığımızda saçların yana doğru taranmış olduğunu görmemek mümkün değil bunun yanı sıra parlak bir yüzde sinekkaydı olunan tıraş önemli bir yere hazırlandığını ispatlar cinste yalnız ilerleyen senelerde bu saç modelleri zamanının modasına uyarak kimi zaman uzunda olabiliyor. Zamanın Tarık AKAN’ını hatırlarsanız saç modelleri oldukça ilgi görmüştür. İlerleyen zamanlarda jöle ve fön çekilmiş saç modelleri daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. 1990’lar dan 2000 e kadar süren bu saç modasının ardından fön olayı oldukça yayıldı ve gençlerin saçlarını farklı şekilde taramasına gitti.

Düğündeki Saç Modeliniz Nasıl Olmalı?

Maltepe Nişan Salonları

Maltepe Nişan Salonları

Avrupa’da moda olan tüm saç stilleri ülkemize yavaş yavaş girdi ve bir dönem itici bakıldıktan sonra biraz tarz değiştirerek hayatımızda yerini aldı. İstanbul‘un tüm Düğün Salonlarında artık bu tür saç ve sakal modellerini görebilirsiniz. Artık bir çoğumuz saçlarını her gün yapmadan sokağa çıkmıyor. Düğününüzde yaptıracağınız saç modeli tabi ki bunlardan farklı olacak zira sevdiğiniz kadın bu konuya takılarak ufak bir tartışmaya yol açabilir. Saç stilimizi modern yalnız birazcık da nostaljiyi andıracak şekilde tasarlamak çiftlerin oldukça hoşuna gidecektir.

Düğününüzün gerçekleşeceği düğün salonunda en göz alıcı erkek olmak zaten birincil amacımız. Ben tercihen saçlarımın üst kısmını biraz fön çekip kaldırdıktan sonra ön taraflarını sola yatırarak hem geçmişin hatırasını hemde modern tarzların bir yansıması olarak kullanabiliriz. Son zamanlarda hayat bulan sakal tarzları bir çok damadın tercihi. Eski sinek kaydı ttraşların yerini alan bu kirli sakallar ve modelli sakal şekilleri sizi daha bir çekici ve karizmatik gösterebilir.

Yakamoz Düğün Salonları resmi web sitesinden okuduğunuz bu blok yazımızın devamı da yine buradan bulabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda 2016 gelinlik modellerinden ve yine 2016 tarzına sahip gelinliklerden bahsetmek istiyorum. Lütfen ilerleyen saatlerde sitemizi tekrar ziyaret ederek bu konuda görüşlerinizi sunabilirsiniz. Fikir ve önerileriniz için aşağıdaki yorum bölümlerini veya E-mail adresimizi kullanabilirsiniz.