SALON YAKAMOZ SÜNNET TÖRENLERİ

By Maltepe Salonları In Salon No comments

Erkek çocuklarımıza bu özel günlerinde ufacık acılarını unutturup kocaman bir eğlence sunabilirsiniz. Ülkemizde en yaygın olan işlemlerden biridir sünnet. O gün padişah gibi olan evlatlarımız isterseniz süslenmiş bir tahtta meşaleler ile salona getirilir davetlilerinizin gözlerini kamaştırabilir siniz.

Maltepe Nişan Salonları

Maltepe Nişan Salonları

Sünnet olan evladınız o geceyi yıllar sonra bile neşe ile anlatacak. Davetlileriniz bizim misafirlerimizdir. onlara da sizin adınıza biz en kaliteli en titiz şekilde hizmet veriyoruz.  Yapımından ziyade eğlencesi bol, neşesi sınırsız olan bu eğlenceyi İstanbul Anadolu Yakası Yakamoz Maltepe Düğün Salonları ile paylaşın elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışalım. Erkek çocuğumuz için rahat bir alan hazırlanıp o muhteşem kıyafeti ile geceyi en güzel şekilde geçirebilir. Aynı düğün organizasyonu gibi düğün pastası, takı töreni, davetlilerin oturma düzeni önceden belirlenir.

Sayısız ikramlarımız programlı müziklerimiz ve solistlerimiz düğününüzün en güzel şarkılarını söyleyip sizleri coşkuyla ağırlar. İster mevlüt ile isterseniz müzikli olarak sünnet düğününüzü gerçekleştirebiliriz. Mevlüt lü törenlerimizde tefli çalgılar ilahili dinletiler isteğinize göre düzenlenir. Profesyonel şekilde yapılan çekimlerimizi yıllar sonra bile  çocuklarınıza izletebilir ne kadar mutlu bir gece yaşadığınızı tekrar anımsayabilirsiniz.