Yakamoz Düğün Salonları 2016 gelin saç modeli Önerileri

By Maltepe Salonları In Düğün Salonu, Salon No comments

Her bayanın hayali olan düğün nisan ve kına gibi özel gecelerin en büyuk sorusu saçım nasıl olsa güzel olur kıyafetime hangi model daha uygundur gibi sorulardır. Bunun için sizlere Maltepe Düğün Salonları olarak bir kaç küçük tavsiyede bulunacağız.

İstanbul Düğün Salonu

Bu yılın en Trend Gelin Saç Modelleri daha çok kır düğünü saç modelleri doğal topuz ve prenses sekli sac modelleri şeklindedir. Alanında uzman olan her sanatçının saclarında taht kurmuş saç bakım ve yapım uzmanı önder tiryaki sanatçılar dahil bir çok bayanın düğünlerinde ya yandan doğal bırakılmış saçlar ve ya açık şekilde arkadan toplanmadan kıvrılmış saçlar olarak belirtiyor. Dikkat edip araştırdığımızda öyle olduğunu görüyoruz perçemli doğal topuzlar, dağınık topuzlar, kır düğünü saç modelleri şeklindedir. Renk uyumu ise daha çok açık kahve bronz renklerde. Uzun saçlarda daha çok yandan bombeli aralarına beyaz çiçekler konularak yapılıyor. Bunun için yapılması gereken ilk adım saçlarınızın bakımlı yıpranmamış ve canlı olması. Aksi halde saçlarınıza hangi modeli verirseniz verin cansız bir saç üzerinde her model kendini göstermeyecektir.

En önemlisi istediğiniz model ne olursa olsun gelinliğinize uygun olmalıdır. Düğünleriniz e yakın bir zamanda sac bakımınızı düzenli hale getirin Düğününüz de ki saçınız hem farklı hemde doğal olsun. Yakamoz Düğün Salonları sadece siz güzel gelinler için değil eşleriniz damat adayları içinde bir çok öneride bulunuyor. Lütfen Moda bölümümüze göz atın..

Gelin sac modelleri icin model önerileri

Tacli sac modelleri
Dağınık topuz gelin sac modelleri
Yandan toplu gelin modelleri
Firketeli gelin sac modelleri
Prenses şekli gelin sac modelleri
Çiçek ayrıntılı gelin sac modelleri
Sac bantlı kabarık gelin sac modelleri
Taraklanmis doğal görünümlü sac modelleri

Galeriye Gitmek için TIKLAYIN…