YAKAMOZ DÜĞÜN SALONLARINDA NİŞAN

By düğün salonları In Anadolu Yakası düğün Salonları, Düğün Salonu Blog, Düğün Salonu Fiyatları, Salon No comments

Nişan, evliliğin ilk adımlarındandır. Gelin ve damadın ciddi bir hayata adımları, huzurlu yuvalara giden yolun başıdır. En az düğün kadar zorlukları vardır fakat bunu yakamoz düğün salonları ile eksiksiz şekilde tamamlayabilirsiniz. Duygusal anlar yaşanır en güzel sözler bu törenlerde verilir.

Gerilim olabilir stres sıkıntı yaşanabilir.  Gelin hanımın  nişan kıyafetiyle damat beyin kravat rengi aynı olmadığı için en ufak şeye tartışan çiftlerimiz bile var. Bunların hepsi tamamen heyecandan kaynaklanan ufak çaplı sorunlardır ama bu tip şeyler sizin moralinizi bozmasın çünkü akşam size kapılarını güler yüzleriyle karşılayan sizlere hizmet vermek için bekleyen yakamoz düğün salonu ekibi var. Bizim moralimiz ve güler yüzümüz sizin önemli. Salonumuzda, davetlilerinizi sizin gibi ağırlayıp sizin verdiğiniz değer kadar değer verip önem gösteriyoruz. Gelin ve damadın salona girişlerinde ışık gösterileri meşaleler eşliğinde dans anına kadar sizleri takip eder. Gelin ve damadın flört dönemindeki resimledikleri her an projeksiyon gösterisi ile sizlere sunulur. Fiyatları sizi şaşırtacak derecede bütçenize uygun olması için düzenlenmiştir.

Yemekli törenleriniz de bütçenize en uygun ve en lezzetli  menüler imiz mevcuttur. Takı törenleriniz telaşa gelmeden muntazam şekilde ayarlanır dilerseniz isimleri tek tek okunarak diğer davetlilere sunulur. Aklınıza takılan sormak istediğiniz bir çok şeyi önerilerinizle birlikte bizimle paylaşabilirsiniz. Sizleri yakamoz düğün salonları olarak  aramızda görmekten mutluluk duyarız.