Cevizli Düğün Salonları

By Maltepe Salonları In Düğün Salonu No comments

İstanbulda düğün yapmak için salon bulmak son derece kolaydır ancak size ve hayalinize en uygunu bulmak içnde tarzınıza en yakınını tercih etmelisiniz. Cevizli Düğün Salonları için hizmet veren Yakamoz Maltepe düğün salonları sizlere sıradan klasik bir salon atmosferi yerine detaycı, ilgi çekici atmosferi ile farklılık yaratacaktır. Hem düğün sahipleri olarak sizler hemde davetlileriniz son derece mutlu olarak bir gün geçireceksiniz.

Düğün Salonlarında Detaylar Ayrıntılarda Gizlidir

Kesinlikle Yakamoz düğün salonlarını görmeden gezmeden salon kiralaması yapmayınız. Sizlere çok farklı atmosferi akılda kalıcı bir düğün gecesi sunan yakamoz ayrıcaklılarını yerinde görün.

Cevizlide En İyi Düğün Salonu Seçimi

Maltepe Düğün Salonu

Maltepe Düğün Salonu

İstanbul düğün salonları arasında dekoru, karşılama alanı, iç mekanı ile bir çok salonun önünde yer alan yakamoz düğün salonları bölgede en çok tercih edilen düğün salonaları arasıdadır. İstanbulun bir çok yerinden çok kolay ulaşın olanağı bulunan adreste yer alan salonumuz hem şık hemde iç açıcı dekoru hemde profesyonel kadroları ile davetlilerinizi etkiyecektir. Salonumuz iki adet bulunmakta olup düğüne gelecek davetli sayınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Müşterilerimizde her ne şartta olursa olsun kararlarını vermeden önce mutlaka salonumu görmelerini, gezmelerini istemekteyiz. Dilediğiniz bir gün en müsait anınızda ister hafta yada düğünün yapılan her hangi bi saat diliminde bizleri ziyaret edebilir mekanımızı baştan aşağı gezip görebilirisiniz.

Cevizli Düğün Salonu Yakamoz

Maltepe Düğün Salonları

Maltepe Düğün Salonları

Yakamoz Cevizli Düğün Salonları olarak uzun yıllardır aynı adreste yer alan salonumuz bölgenin en bilinen belli başlı salonları arasındadır. Minibüs yolu üzerinde ulaşımı çok kolay ve tarifide son derece basittir. İki ilçe arasında yer alan salonumuz İstanbul anadolu yakasında oturan bir çok yeni evlenmeyi düşünen çiftin tercihidir. Sitemiz içerisinde salon fotograflarımızı bulabilir, daha önce salonumuzda düğünü gerçekleşmiş olan çiftlerin görüşlerinide okuyabilirisiniz. Salonumuz hakkında diğer öğrenmek istediklerinizin tümü için iletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşabilir soru ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Maltepe Düğün salonları Fiyatları tercihlerinizde mutlaka aylar öncesinden karar vermeyi unutmayınız.