Düğün Salonlarında Fuar ve Organizasyon

By Maltepe Salonları In Düğün Davet, Düğün Salonu No comments

Maltepe düğün salonları Yakamoz İstanbul’da gerçekleştirmek istediniz fuar ve seminer gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilir. 2001 yılından beri hizmet veren şirketimiz bu güne kadar yüzler fuar ve şirket organizasyonlarına ev sahipliği yapmıştır. Geniş ve kalabalık grupları ağırlayabilen yüksek kapasiteli salonlarımız ile müşterilerinize çok güzel sunumlar yapabilir. Personeller iniz için eğlenceli bir moral gecesi düzenleyebilirsiniz.

Fuar Organizasyona Özel Maltepede ÇÖzümler Sunuyoruz

Maltepe Düğün Salonları

Maltepe Düğün Salonları

Fuarlarımız da gerçekleştirmek isterseniz ödüllü çekilişler için uygun alanlar ve eğlenceli sahne şovları ile birlikte canlı müzik hizmetleri de verebiliyoruz. Salon giydirmelerimiz ile istediğiniz konsept ve dekorasyonu sağlayabilir. Renkli veya sade organizasyonlar gerçekleştirebiliriz. Numaratörlü masalarımız ile rezervasyon sistemi kurarak istediğiniz her kesin sizin seçtiğiniz masalarda oturmasına olanak sağlıyoruz. Önemi müşterilerinizi ön sıralara veya size yakın konumlandırabilir onlar ile daha yakından ilgilenip samimi iş ilişkileri kurabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize etkili bir ilişki kurarak yüksek karlı işlere imza atmanız içten bile değil.

Yakamoz Düğün Salonları olarak her zaman sizlere güler yüz ile hizmet vermeyi prensip edindik ve profesyonel kadromuz ile her zaman sizleri düşünerek hareket ettik. Organizasyonlarımız en güzel ve eksiksiz şekilde geçmesi için tecrübemizi de kullanarak sistematik bir şekilde sektörde yerimizi korumaya devam ediyoruz. Siz de yapacağınız iş toplantılarınızda, organizasyonlarınızı da, moral geceleriniz de, dernek seçimlerinizde Salon Yakamozu tercih edebilir. Kaliteyi en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Pendik ve Maltepe arasında ki cevizli mahallesinde bulunan Yakamoz Düğün Salonları İstanbul’un en gözde mekanlarından bir tanesi olarak 2001 yılından beri hizmet veriyor ve en iyi reklam mutlu müşteridir mantığı ile yolumuza devam ediyoruz.

Sizin için yapacağımız organizasyon planı ve fiyatlar için lütfen bizlerle iletişime geçin. Sadece bizi ziyaret ederek salonumuzu gezebilir sizlerle bir çay molasında tanışarak samimi bir iş ilişkisi oluşturabiliriz. Lütfen gelmeden önce randevu almayı unutmayınız.