İstanbul Düğün Salonu Kiralama

By Maltepe Salonları In Salon No comments

İlk aklınıza evlik düşüncesi girmeye başlayınca salon düşünceside beraberinde ilk akla gelendir. İstanbul Düğün Salonu Kiralama arayışlarıda genelde hemen akabinde başlamaktadır. Herşeyin tam istediğiniz gibi olması için detaylar çok önemli olacaktır ve kesinlikle aceleye getirilmemesi gerekmektedir. Doğru zamanda doğru atacağınız adımlarla kesinlikle tüm olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Düğün takvimizini belirlediğiniz andan itibaren salon seçimine bir an önce geçilmelidir ki bildiğiniz üzere aylar öncesinden rezervasyonlar yapılmakta ve günler dolmaktadır. Bu sadece yakamoz Maltepe düğün salonu için geçerli değil tüm salonları kapsamaktadır.

İstanbul Düğün Salonu Kiralama Nasıl Yapılmaktadır?

Maltepe Düğün Salonları

Salon kiralamalarında ciddi bir prosedür bulunmamaktadır ancak ortak bir karar ve sonrasında vazgeçme durumlarının önüne geçmek için karar verici kişilerin bir arada salonu gezip kiralama için onay vermeli önerilmektedir. Planlarınızın istediğiniz gibi ilerlemesi için bir düğün günü vaktinde dilerseniz karar vereceğiniz salonu yakından görebilirsiniz. İstanbul Düğün Salonu Kiralama işlerinde mutlaka sözleşme yapılmalı ve belirlemiş olduğunuz tarih mutlaka size ayrılmalı ve imza altın alınmalıdır. Belirli bir miktar kaparo ödemesini her salon almaktadır. Kiralama esnasında istediğiniz ayrıntılar yer almalıdır. Yemekli yemeksiz tercihler, oturma kapasitesi, pasta ve sunumluklar gerekirse sözleşmede yer almalıdır.

Düğün Salonu kiralamada konuşulcak detaylar nelerdir?

düğün salon

Eğer istanbul da düğün yapmayı planlıyorsanız tabiki doğal olarak bir çok alternatif sizlere sunulacaktır. Bütçenize göre istediğiniz salonu mutlaka bulabilirsiniz. Aşağıda sizler için maddeler halinde bir kaç özelliği sıralıyoruz. Tabiki bunlara sizlerde katkı sağlayabilirsiniz. Aklınızda yer alan tüm detayları sözleşme, kiralama esnasında düğün salonu yöntemi ve koordinatörü ile paylaşabilirsiniz ve isteğiniz dahilinde sözleşmeye ekletebilirsiniz. İstanbul Düğün Salonu Kiralama için dilerseniz salonumuz Yakamozu yerinde ziyaret edebilir soru ve isteklerinizi yetkililerimizle birebir görüşebilirsiniz.

  • Düğün Salonun Mevcut Oturma Kapasitesinin istediğiniz sayıda olması
  • Planladığınız ve talep ettiğiniz düğün saatleri mutlaka sözleşmede belirtilmelidir.
  • Yemekli Düğünlerde Menü olacaklar listesi yer almalı ve demo yapılması gerekiyorsa belirtilmelidir.
  • Pasta ve içecek ikramları kiralamada konuşulmalı ve özel istekler varsa belirtilmelidir.
  • Salon müzik ve sanatçı programı özel isteğiniz dahilinde üzerine konuşulması gerekmektedir.
  • Organizasyon talepleriniz, sahne özel istekleriniz varsa kiralamada belirtilmelidir
  • Damat ve gelinin salona girişi esnasında yapılacak organizasyon özel olarak görüşülmelidir.