YAKAMOZ DÜĞÜN SALONLARINDA ÇOCUK MÜSAMERELERİ

By Maltepe Salonları In Düğün Salonu, Salon No comments

Geleceğimizin gençleri olan minik yürekli yavrularımız için onlara özel olan ilk öğrenim eğlencelerini yakamoz düğün salonlarında gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim hayatına yeni başlamış evlatlarımızın geleceklerini daha doğmadan düşünmeye başlıyoruz. İlk adımlarında düşünmüş olduğunuz her şey bugün de içlerinde yaşadıkları heyecanlarla, karşınıza çıkacak ve size duygulu, gururlu  anlar yaşatacak.

Maltepe Nişan Salonları

Maltepe Nişan Salonları

Evlatlarınıza ekip çalışmalarıyla farklı oyun gösterileriyle çok güzel ölümsüzleştirilmiş anlar yaşayıp yaşatabilirsiniz. Öğretmenlerimizin kararlaştırıp düzenlediği bu gecede yemekli ya da yemeksiz, eğlenceli ve müzikli  şekilde olabilir.İstanbul Anadolu Yakamoz Maltepe Düğün Salonu‘nda Gecenize palyaçolar, çizgi film karakteri giyen kostümlü arkadaşlarımızı çağırıp  özenli süslemeler imiz ile rengarenk unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz. siz aileler ve öğretmen arkadaşlarımız  onları izlerken onlar çoktan eğlencenin hızına kapılmış olacaktır. Ailelerinin gözleri önünde bu gibi kutlamalar emin olun onlara öz güven ve ilham verir.

Bunun için erken rezervasyon fırsatlarımız dan yararlana bilirsiniz. Sınırsız hizmet ve konfor adına geliştirilmiş, özenle dizayn ettiğimiz salonumuz da klima, ses sistemi, soyunma odası  gibi aklınıza gelen bir çok şey mevcut olup sizlere hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçip aklınıza takılan sorulara yanıt olmaya hazırız. Lütfen sormaktan çekinmeyin.