Düğün Salonları 2016 Gelinlik Modelleri

By Maltepe Salonları In Düğün Salonu, Salon No comments

2018 yılı gelinlik modelleri açısından en çok çeşitlilik gösteren bir yıllardan bir tanesi olarak moda dergilerine kazınmış modacıların bir numaralı serüveni olarak belirlenmiştir. Bunu sadece moda evlerinden değil son zamanlarda düğün sezonlarının yaklaşmasıyla açılan düğün fuarlarından da anlayabiliriz.

İstanbul Düğün Salonu

Yaz mevsimi denilince akla çeşitli organizasyonlar törenler ve davetler gelir. Ama en çok düzenlenen törenler arasında düğün ön plandadır. Bunun içinde gözde olan iki kişi yani gelin ve damadın kusursuz olması gerekir. Gelin ve gelinlik birbiriyle bütünleşmiş bir konsept tir. YakamozDüğünSalonları.com Olarak 2016 Gelinlik modellerine göz attığımızda artık gelinlik konusunda aklımızın karışmayacağını tereddüt etmeden gelinlik seçebileceğimizi anlatıyor. Aklınızda ki modeli artık dikim bile gerektirmeden hayalinizde ki beyaz gelinliğinize kavuşabilirsiniz. Her hayale her ölçüye uygun modelleri vitrinlerde 2016 gelinlik modelleri moda dergilerinde görebilirsiniz.

İstanbul’un En güzel Maltepe Düğün Salonlarında ünlü isimlerin üstlerinde görüp bulamadığınız gelinliklerin tamamını sizlere ulaştıran Yakamoz Düğün Salonları sadece siz bayanlar için değil eşleriniz içinde bir çok 2016 Damatlık Modelleri ve Damat Saç Kesim modellerini inceledi ve yayınladı. Moda bölümümüzde bu blog ve galerilerimiz i de inceleyebilirsiniz.

Bu senenin en moda, en trend, en göz alıcı gelinlik modelleri;

Balık gelinlik
Prenses modeli gelinlik
Dantel (güpür) gelinlik modelleri
A şekli gelinlik modelleri
Kabarık gelinlik modelleri
Katil yaka omuz detaylı gelinlik modelleri
Straplez gelinlik modelleri,

Bu seneye damga vurmuşlardır. 2016 yılı olarak hem gelinlik hem gelin çiçeği bunlara uygun saç modelleri Bir bütün olarak ele alınmış tek bir alanda toplanmıştır.

2016 Gelinlik modelleri galerisi