İstanbul Yakamoz Düğün Salonları ve Fiyatları

By Maltepe Salonları In Düğün Salonu, Salon No comments

Yakamoz Maltepe  Düğün Salonlarında ekonomik durumu ne olursa olsun herkes istediği gibi bir düğün yapabilir. İnsancıl değerleri ön planda tutan hizmet anlayışımız bunu size sağlayabilir. Dünya’da ve Ahirette’de kutsal sayılan evlilik herkesin hakkı bunu biliyoruz. 

Salon Fiyatlarındaki Artışlar

düğün salonu

Hem istediğiniz tarzda hemde cebinize uygun düğün ve organizasyonlarınızı İstanbul yakamoz düğün salonlarında gerçekleştirebilirsiniz.Günümüzde düğün ve benzeri törenlerin sıklıkla yapılması düğün salonları fiyatlarını da ikiye katlamıştır.ama bu sizin gözünüzü korkutmasın bize gelen her insan bir müşteri değil her türlü mutluluklarını bizlerle paylaşan değerli vatandaşlarımızdır.Nasılsa bir kere evleniyoruz nasılsa bir kere mezun oluyoruz diye kendinizi zora sokmadan bu düşüncelerinizi bir kenara bırakıp bizlerle görüşmeye gelebilirsiniz. bu düşüncelerinize en iyi şeklide yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Maltepe düğün salonu fiyatlarımız herkesin bütçesine cebine göre biçilmiştir. hem keyifli konforlu gösterişli yada sade yemekli yada yemeksiz olarak değerlendirmeleriniz sonucunda yakamoz düğün salonları sizlere hazır bulunmaktadır. önceden rezerve ettiğiniz de ise yaz sezonu kış sezonu demeden aynı şeklide indirimlerimiz den faydalanabilirsiniz.düğün nişan mezuniyet sünnet düğünleri kına iş organizasyonları ve farklı törenler de salonlarımız istediğinizde şekilde dekore edilip size ve davetlilerinize sunulur. verdiğimiz düğün salonu fiyatlarımız yemekli içkili pastalı pastasız olarak değişkenlik gösterir.

Maltepe Nişan Salonu

Maltepe Nişan Salonu

Kına geceleri için kına tahtı, kına araç ve gereçleri. Düğün törenleriniz de gelin damat klibi, gelin yolu. Sünnet düğünleriniz de meşale li vezirler, sünnet tahtı, masa dizaynında kullanılan şamdanlar, gösterişli yemek sunumlarımız masa örtülerimiz renk uyumu ve göz alıcı tarzlarıyla büyük bir dolgunlukla sizleri bekliyor.Yemek menüleri, kokteyl menüler ve kına menüleri ile her talebe özel hizmet sunan 800 kişi kapasiteli bu   mekanda bütçenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz.bunun için bizim kapımızı çalmanız yeterli olacaktır.düğün salonu fiyat görüşmesi fikir ve öneri için sizleri bekliyoruz

Şirketimiz siz değerli misafirlerimiz için her isteğe göre değişebilecek şekilde tasarlanmıştır. Sizin düğün gününüz için neler yapabileceğimizi konuşmak için lütfen bizi arayın. Sizi Gerçekten mutlu edebileceğimizden şüpheniz olmasın.